k2FtbBdWr1

Львівщина – серед лідерів у будівництві доріг

1

5 червня під час сесії обласної ради в.о. директора департаменту дорожнього транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло виступив із доповіддю про поточний та капітальний ремонт автомобільних доріг Львівської області у 2018 році та утримання доріг у зимовий період 2017-2018 років.

За словами Романа Кокотайла, на території Львівської області є понад 6500 км автодоріг місцевого значення. Зокрема, у сільській місцевості – майже 5700 км.

«За останні три роки на Львівщині значно покращилась ситуація із будівництвом доріг, ми посідаємо лідерські позиції в Україні. Проте більшість автомобільних доріг місцевого значення області потребують ремонту, оскільки перебувають у неналежному експлуатаційному стані. Це пов’язано з тим, що кошти переважно скеровували на дороги державного значення, основні магістралі», – зазначив Роман Кокотайло.

Він також нагадав, що з 1 січня 2018 утримання доріг місцевого значення передали на балансоблдержадміністрації.

Щодо фінансового ресурсу у 2018 році, два основні джерела фінансування –  це Державний дорожній фонд та обласний бюджет.

«На дороги загального значення передбачили 251,9 млн грн з обласного бюджету, – додав Роман Кокотайло. – Також органи місцевого самоврядування станом на 1 червня передбачили зі своїх бюджетів 25,7 млн грн на дороги загального користування місцевого значення».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: