k2FtbBdWr1

Львівщина-серед лідерів у реалізації проекту щодо онкопревенції, – представник Світового банку

1

Про хід реалізації проекту Світового банку “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” йшлося у четвер, 10 грудня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з лідером програм з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, уразливості та конфліктів представництва Світового банку в Білорусії, Молдові та Україні Фон Зао.

“Ми вітаємо те, що Львівська область, яка є частиною цього проекту, визначила боротьбу з раком як пріоритет, – наголосив Фон Зао. – Команда, яка реалізовує даний проект на Львівщині є дуже потужною та об’єднала кваліфікованих спеціалістів. Варто зазначити також, що ваш регіон першим напрацював усі механізми впровадження проекту та  залучив усіх ключових консультантів”.

За словами представника Світового банку, велику частку грошей витратять на закупівлю медичного обладнання. Він додав, що на Львівщині дуже швидко розпочали підготовку до усіх процесів закупівель, зокрема, оформлення документації. І ці практики  будуть поширені серед інших областей-учасників проекту як зразки.

“Даний проект допомагає боротися з однією з найболючіших проблем у питанні здоров’я мешканців Львівщини, саме тому, ми зацікавленні в успішній його реалізації.  До цього ми докладемо максимальних зусиль. Стрічка, що стосується нашого співфінансування була підтримана депутатами, отже сприяння даному проекту буде надано в повному обсязі”, – наголосив Олег Синютка.

До слова,  метою проекту є  введення скринінгу серед жіночого населення області з ціллю покращення діагностики у ранніх стадіях раку грудної залози та раку шийки матки та впровадження сучасних технік лікування даних видів раку.

Нагадаємо, що Радою директорів Світового банку прийнято рішення про надання Україні позики у розмірі 214,73 мільйонів доларів США на проект “Поліпшення охорони здоров’я на службі людей”, а в частині субпроекту Львівської області “Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій” – 10,150 млн доларів США.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: