k2FtbBdWr1

Львівщина – серед лідерів в Україні за якістю розроблених проєктів землеустрою

_1606730940_489x256_3_0_nw

Від початку цього року експерти Головного управління Держгеокадастру Львівської області  опрацювали 21235 проєктів землеустрою.

У жовтні прийняли до опрацювання з інших областей 3107 документацій, з них позитивно розглянули 2590 (83,4 %). За період з 1 по 25 листопада експертами Держгеокадастру у Львівській області розглянуто 2151 проєкт землеустрою, які надійшли на погодження за принципом екстериторіальності. З 16 по 20 листопада 2020 експертами державної експертизи розглянуто 2330 документацій із землеустрою, із яких надали 2011 (86%) висновків про погодження та 319 (14%) документацій не погодили. 

«Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності усунув додаткові контакти громадян з чиновниками та має антикорупційний ефект. Також, цього року, в Головному управлінні зросла кількість сертифікованих експертів, що дозволило збільшити кількість розглянутих документацій, які надходять через онлайн-сервіс Держгеокадастру», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За його словами, Львівщина увійшла до числа лідерів в Україні за якістю розроблених проєктів землеустрою, які отримали найвищу оцінку.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Рятувальники області продовжують роботу з ліквідації наслідків негоди
Стартує прийом робіт на Всеукраїнський конкурс cпортивної фотографії
"Львівщина - хаб інновацій та новітніх технологій", - Перший віце-прем’єр-міністр України ...
Мешканців області закликають дотримуватись правил безпеки під час користування залізничним транспорт...
Продовжується фінансування пенсій та житлових субсидій у вересні
Максим Козицький обговорив пропозиції до обласних цільових програм із представниками ОТГ