k2FtbBdWr1

Львівщина відзначила 96-ту річницю з дня створення служби дільничних офіцерів поліції

1_1560855583_613x418.29854096521_3_0

Сьогодні, 18 червня, Львівщина відзначає День створення служби дільничних офіцерів поліції. З цієї нагоди у Головному управлінні національної поліції у Львівській області відбулись урочистості. Привітав офіцерів т.в.о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю вас з нагоди професійного свята. Дільничні офіцери поліції кожного дня несуть службу за будь-яких погодних умов і будують мости між громадою та владою. Ви несете закон в суспільство та першими дізнаєтеся про людські проблеми і приходите на допомогу. Важливо, що в нашій країні сьогодні успішно реалізовуються реформи, зокрема і реформа поліції. Це ті зміни, які рухають країну уперед, рухають у європейський і світовий простір. А ви – їх частина. Бажаю мужності, терпіння та сил на нелегкому шляху виконання ваших обов’язків», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 96-ї річниці від дня створення служби дільничних офіцерів поліції Ростислав Замлинський вручив почесні грамоти та подяки офіцерам поліції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Молодіжний працівник»: на Львівщині відбудеться базовий тренінг навчальної програми
На Львівщині відкрили ще один скринінговий центр
На Самбірщині урочисто передали ключі від нового обладнання для полігону ТПВ
Сьогодні презентували нові УЗД-апарати для трьох львівських обласних медичних закладів
З початку року завдяки «Prozorro» Львівщина зекономила понад мільярд гривень
На підвищення енергоефективності та розвиток відновлювальної енергетики скерували понад 25 млн грн