k2FtbBdWr1

Львівщина взяла участь у Першому космічному українському форумі в межах дії програми Світового банку

1

19 вересня у Києві представники Львівської облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру та Давидівської сільської ОТГ взяли участь у конференції GEO – UA  в межах Першого Українського космічного форуму.

Під час Форуму, що був  присвячений інноваціям як підтримці розвитку  для державного, сільськогосподарського секторів і інших галузей,  присутнім презентували досвід Європейського Союзу щодо використання супутникових даних для реалізації політики моніторингу та інвентаризації земель, наявності  сільськогосподарських підприємств і їх врожаїв, а також ГІС даних щодо декларування підприємствами сільськогосподарських площ використання с/г земель, перевірки і аналізу  їх достовірності.

Нагадуємо, що 19 липня 2018 року Львівська облдержадміністрація підписала Меморандум із Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовим банком) в межах реалізації Програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”.

У межах форуму також представили попередні результати, розроблені за допомоги супутникових даних, карти класифікації Львівської області як пілотної області – учасниці програми Світового банку в частині моніторингу землекористування, лісів, водних ресурсів, а також обговорено та надано пропозиції покращення отриманого продукту.

Окрім цього, учасники форуму мали змогу тісно познайомитись з діяльністю компанії EOS , як компанії, що працює над картою класифікації Львівщини через  аналіз супутникових зображень. Присутні  також отримали цінну інформацію про важливість створення геопорталу агромоніторингу, як інструменту супутникового моніторингу в сфері продовольчої безпеки, а також мали можливість вивчити аспекти використання інноваційних  супутникових технологій для смарт – рішень в агроіндустрії та прозорості землекористування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розпочався VI міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова – 2014...
«Молодіжний працівник»: на Львівщині відбудеться базовий тренінг навчальної програми
Безпека на дорозі у пріоритеті - Львівщина отримала три нових портативних вагових комплекси
Стартаперам та перспективним підприємцям надаватимуть гранти
На Львівщині вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного
Львівщина – серед лідерів в Україні із забезпеченості роботою