k2FtbBdWr1

Львівщину відвідають понад 1 300 учнів та педагогів зі Східної та Південної України

1

Під час Різдвяних свят 1 300 учнів та працівників освіти зі східних, південних та центральних областей України побувають у Львівській області. Зокрема, до нас приїдуть школярі та педагоги з Луганської та Донецької областей, а саме з Маріуполя, Рубіжного, Доброполя, Волновахи, Сєверодонецька, Новоайдара, Константинівки, Краматорська. А також на Різдво завітають гості з Харківської, Запорізької, Черкаської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, з Києва та Черкас. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Діти зі східних, південних, центральних областей України проживатимуть в основному у галицьких родинах та туристсько-краєзнавчих центрах. Важливу християнську місію в організації прийому школярів здійснюють місцеві органи управління освітою, місцеві навчальні заклади спільно із духовенством Церков та громадськістю.

Під час перебування на Львівщині гості долучаться до українських різдвяних традицій в Галичині, поглиблять знання з державної мови, учитимуть колядки, щедрівки, різдвяні вітання, відвідають святкові богослужіння та Божественні Літургії у храмах області, зустрінуться з настоятелями храмів та монастирів.

Учнівські делегації ознайомляться з історією, культурою нашого краю, побувають у музеях Львова та Львівщини. Для наших гостей відбудуться екскурсії в Олеський замок, Золотою Підковою Галичини, у музеї-заповідники Розточчя, Тустань. Школярі переглянуть театралізовані дійства вертепів, різдвяних концертів ,фестивалі дитячої творчості, новорічні вистави “Різдвяний вертеп”, свят Великої коляди.

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова організовані для них вистави, виставки та різдвяні концерти.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дружина Президента Угорщини привезла гуманітарну допомогу у Львівський обласний центр медицини катас...
Відбулося пленарне засідання ХХХ позачергової сесії Кам’янка-Бузької районної ради
На земельному аукціоні продали права оренди сільгоспземель на 188 тисяч гривень
У Львові відбудеться IІ Всеукраїнський Форум сталого розвитку громад
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населен...
На Кам'янеччині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні