k2FtbBdWr1

Львівська область поглиблює співпрацю із німецькими експертами у земельних питаннях

1

Сьогодні, 30 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», аби узгодити напрями співпраці та залучення німецьких експертів у питання врегулювання земельної галузі на Львівщині.

Очільник області ознайомив гостей із досягненням регіону в процесі інвентаризації земель та способах допомоги фермерам з допомогою проведеного аудиту.

«Півтори року тому на Львівщині, не чекаючи централізованої вказівки, розпочався процес обліку усіх наявних земель сільськогосподарського призначення. В цьому питанні варто відзначити позитивну співпрацю департаментів агропромислового розвитку, економічної політики та Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Співпраця із проектом «Німецько-український агрополітичний діалог», дозволить пришвидшити цей процес та створити своєрідний атлас земель», – наголосив Олег Синютка.

Гості, своєю чергою, розповіли голові облдержадміністрації про мету та завдання проекту, а також відзначили високий рівень співпраці із Україною, що триває уже 4 роки.

«Важливим елементом економічного зростання регіону є облік землі, тому у нашому проекті є окремий відділ, що займається цим питанням. Наша ціль – допомогти втілити німецький досвід у цій сфері. Ідея планування розвитку сільських територій повинна передбачати наявність певних інструментів, зокрема, каталог земель. Це дозволить мати розуміння, яка сільська місцевість потребує більшої допомоги, ніж інша», – зазначив керівник проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» Фолькер Зассе.

У межах зустрічі сторони зійшлися на думці про доцільність та актуальність співпраці не лише на міждержавному рівні, а й між регіональними представництвами та дрібними фермерами.

Окрім того, під час розмови порушили питання проведення інвентаризації лісів та створення подібного атласу.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Військових лікарів нагородили з нагоди Дня медика
Оголошено конкурс на найкращий урок з використанням інтерактивної дошки
З початку року великі платники Західного регіону сплатили 1,3 мільярда гривень єдиного соціального в...
Інвестиційний потенціал Львівщини в альтернативній енергетиці презентували делегації німецького бізн...
Президент України заснував Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді
На Львівщині підсумували роботу головного управління Пенсійного фонду області за перше півріччя 2019...