k2FtbBdWr1

Львівська область представить свій інвестиційний та бізнес-потенціал у Чехії

1

За інформацією Посольства Чеської Республіки в Україні 9-13 жовтня 2017 р. в місті Брно (Чеська Республіка) відбудеться Міжнародна виставка машинобудування, яка буде найбільшим виставковим галузевим заходом в Центральній та Східній Європі. Там запланована участь і представників Львівщини.

З чеської сторони в його організації братимуть участь торгово-промислова палата Чеської Республіки  та її регіональне відділення у місті Брно, торгово- промислова палата Чеської Республіки з економічних зв’язків з країнами СНД, місцеві органи влади міста Брно та Південно-моравського краю.

У цей період заплановано і проведення українсько-чеського бізнес-форуму. Для участі у цій машинобудівній виставці та форумі прибуде й делегація із Львівщини для проведення зустрічей з керівництвом Південно-моравського краю, а також для участі у Дні України. Тоді ж заплановано презентацію можливостей області у різноманітних сферах, інформування ділових кіл Чехії та інших країн-учасниць про інвестиційні можливості Львівщини.

Машинобудівні підприємства також матимуть змогу гідно представити власну продукцію  та налагодити вигідну співпрацю  з іноземними партнерами.

За додатковою інформацією щодо участі у форумі просимо звертатись управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації за номером: (032) 261-20-40 та/або на електронну пошту: invest.loda@gmail.com.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 84 мільйони гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
На Львівщині вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного
191 млн грн – залучили власних надходжень обласні установи гуманітарної сфери
У кожну бібліотеку Львівщини потрапить по 150 примірників книг
Розвиток вугільної галузі обговорили на зустрічі із представниками профспілкових організацій
«Львівська ОДА готова і надалі допомагати кримськотатарській громаді», - Максим Козицький