k2FtbBdWr1

Львівська ОДА закликає владу Малехова виділити землю для укріплення дамби сміттєзвалища

DSC_7518_1491304852_613x409.09280500521_3_0

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликає владу Малехова виділити земельну ділянку, необхідну для реконструкції існуючої дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це йшлося під час робочої наради щодо стану виконання робіт із наведення порядку на полігоні.

У нараді взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Львівський міський голова Андрій Садовий, директори профільних департаментів Львівської ОДА, експерти, громада Малехова.

«Ситуація із сміттєзвалищем у випадку зволікання укріплення дамби може перерости у вищий рівень. Для її стабілізації необхідна додаткова земельна ділянка для укріплення дамби площею орієнтовно 3 га, на якій зараз є озера інфільтратів та відходи, які зсунулись», – зазначив голова ОДА.

За його словами, укріплення дамби необхідне, щоб запобігти потраплянню інфільтратів до ріки Малехівки. Для розробки такого проекту та погодження його державною технічною експертизою необхідно отримати в користування земельну ділянку Малехівської сільської ради. Коли Львівська міська рада отримає дозвіл на проведення робіт, можна приступати до першочергових протиаварійних заходів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині запрошують активно відзначити День молоді
Подяка за журналістську працю
На Львівщині відзначатимуть 72-гу річницю створення Української Головної Визвольної Ради
Виправні установи торік виготовили продукції на понад 6 мільйонів гривень
ПАМ’ЯТКА з охорони праці щодо дотримання вимог безпеки при проведенні зернозбиральних робіт
Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з катастрофою пасажирського літака укр...