k2FtbBdWr1

Львівська ОДА здійснює перевірки щодо якості обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах

1351268357hr7i_h_300x300max_1418725031_300x225_3_0

Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно – енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації розробив графік перевірок щодо якості обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, – про це повідомив директор департаменту Олег Лазар.

“Маємо багато скарг від мешканців області щодо неякісного надання послуг автомобільними перевізниками. Вони просять Львівську ОДА, як організатора перевезень на автобусних маршрутах, забезпечити належне обслуговування пасажирів”, – розповів О. Лазар.

За його словами, при департаменті працює робоча група щодо дотримання перевізниками умов договору на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

“Комісія протягом останніх двох місяців проводила перевірки щодо якості перевезень на маршрутах. На жаль, було зафіксовано чимало порушень з боку перевізників. Зокрема, це недотримання схеми руху автобусів, невідповідність номеру маршруту, марки транспортного засобу, який подавався на участь у конкурсі тощо”, – зазначив О. Лазар.

Він додав, що сімом перевізникам вже надіслані попередження про можливість розірвання договорів у разі їх невиконання а також наголошено на важливості та необхідності виконання умов договору про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

“На звернення громадян, ми продовжуватимемо практику перевірки якості перевезень у Львівській області. Це буде стосуватися усіх без винятку перевізників приміських та міжміських маршрутів. З тими, хто порушуватиме вимоги законодавства, буде розірвано договір, ”, – наголосив Олег Лазар.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На батьківщині Президента ЗУНР Євгена Петрушевича відбулися заходи з нагоди його 155-річчя
Аграрії області, які провадять органічну діяльність можуть отримати фінансову підтримку
Розпочато конкурс «Молодіжна столиця України»
Запущено інвестиційний атлас надрокористувача
На Львівщині триває будівництво транзитного кільця для вантажного транспорту
Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету про підвищення мінімальної заробітної плати до 5 тис грн...