k2FtbBdWr1

Львівська ОДА здобула Гран-прі Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

1

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало здобула головну перемогу у номінації “Поза часом” за організацію наймасовішого хорового виконання творів на слова Шевченка.

9 березня у м. Львові на пр.Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченка сорок два хори (1080 осіб-учасників) виконали пісні на слова Тараса Шевченка “Заповіт”, “Думи мої”, “Реве та стогне”, що становить рекорд України. Документальну фіксацію дійства здійснив уповноважений представник відповідної організації.

Серед переможців також Георгiй Георгiадiс із Кiпру із колекцією листівок і поштових марок, погашених у різних країнах світу, Тетяна Протчева з Києва – автор унікальної ручної вишивки в техніці GLOW ART та Нурсултан Назарбаєв – чинний президент Казахстану за підтримку друкованого видання та «Кобзар в степах Казахстану».

Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» започатковано Послом Миру, Президентом Міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України», Народною артисткою України Галиною Гілярівною Яблонською. У 2017 році оргкомітет проекту-конкурсу започаткував позаконкурсну номінацію “ПОЗА ЧАСОМ”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В усіх районах Львівщини відпрацюють дії у випадках масового ураження людей під час терактів
На Львівщині відновлюють покрівлі будівель, що зазнали пошкоджень через буревії
Кіно просто неба: стрічка "Жива" зібрала понад три сотні глядачів
Масштабні міжнародні навчання «Rapid Trident» на Львівщині тривають: військові перейшли до практично...
На Львівщині відзначили День кухаря
В Академії сухопутних військ відзначили День Збройних Сил України