k2FtbBdWr1

Львівська ОДА здобула Гран-прі Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

1

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало здобула головну перемогу у номінації “Поза часом” за організацію наймасовішого хорового виконання творів на слова Шевченка.

9 березня у м. Львові на пр.Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченка сорок два хори (1080 осіб-учасників) виконали пісні на слова Тараса Шевченка “Заповіт”, “Думи мої”, “Реве та стогне”, що становить рекорд України. Документальну фіксацію дійства здійснив уповноважений представник відповідної організації.

Серед переможців також Георгiй Георгiадiс із Кiпру із колекцією листівок і поштових марок, погашених у різних країнах світу, Тетяна Протчева з Києва – автор унікальної ручної вишивки в техніці GLOW ART та Нурсултан Назарбаєв – чинний президент Казахстану за підтримку друкованого видання та «Кобзар в степах Казахстану».

Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» започатковано Послом Миру, Президентом Міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України», Народною артисткою України Галиною Гілярівною Яблонською. У 2017 році оргкомітет проекту-конкурсу започаткував позаконкурсну номінацію “ПОЗА ЧАСОМ”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівські реставратори презентували ікону «Богородиця Знамення» ХVІІІ ст.
Глава держави: Військові, що в цьому році воювали в зоні АТО, отримають премії
«Рука допомоги»: на Львівщині активізують роботу із започаткування власної справи
У навчальних закладах та народних домах Львівщини розпочались творчі зустрічі з письменниками, поета...
Оренда ставків: завершується подача заявок на участь у аукціоні
Завдяки «Prozorro» Львівщина зекономила майже 3 млрд гривень