k2FtbBdWr1

Львівська ОДА звернулась до Кабміну щодо виділення коштів на ремонт дороги Мшанець-Стрілки

1

Сьогодні, 30 вересня, Львівська облдержадміністрація скерувала звернення до Львівської обласної ради та Кабінету Міністрів України із проханням виділити кошти на проведення ремонту дороги С141704 Мшанець – Стрілки.

Нагадаємо, біля траси Львів – Ужгород у с. Лопушанка стартувала акція протесту – мітингувальники перекрили дорогу із вимогою проведення капітального ремонту.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень поспілкувався із протестувальниками – мешканцями прилеглих сіл.

«Ця ділянка дороги не була включена до переліку об’єктів, ремонт яких проводився цього року, відповідно, фінансового ресурсу на її капітальний ремонт немає, особливо зараз – станом на жовтень місяць поточного року. Самостійно, сьогодні ОДА звернулась до обласної ради та Кабінету міністрів України щодо виділення додаткового фінансування на проведення відповідних робіт. За будь-яких умов, капітальний ремонт цієї дороги можливий не раніше наступного року та за умови відповідного фінансування. Усвідомлюємо, що ситуація соціально чутлива та напружена і дорогу потрібно зробити», – наголосив Тарас Грень.

Для влаштування асфальтобетонного покриття по всій протяжності цієї дороги, а це орієнтовно 19,3 км, за попередніми підрахунками, мінімальна потреба в коштах становить близько 80 млн гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львів та Будапешт з'єднають автобаном
В історичному музеї презентували виставку археологічних знахідок Палацу Великих Князів Литовських
Глава держави про нову систему харчування в армії: Надзвичайно приємно чути схвальні відгуки військо...
Фермери можуть отримати два нових види прямих бюджетних дотацій
Пам'ять українців вшанували у Республіці Польща
Актуальні питання вугільної галузі порушили під час робочої зустрічі у ДП «Львіввугілля»