k2FtbBdWr1

Львівська політехніка прийматиме фестиваль сімейних цінностей Lviv Family Fest

1

Цієї п’ятниці та суботи, 14-15 жовтня, у Національному університеті “Львівська політехніка” (вул. Митрополита Андрея, 3, корпус №4) відбудеться наймасштабніша подія на теренах України у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – “. Територія розвитку стосунків”. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Упродовж двох днів у рамках Lviv Family Fest відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування. Психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами.

Як наголошують організатори, учасники фестивалю зможуть дізнатись про принци якісних стосунків до одруження, секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі, місце батька у сучасній сім’ї. Також провідні фахівці розкажуть як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – “тайм-менеджмент для ефективних матусь”, як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – “НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину” та ще багато чого цікавого.

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство. Його основна мета – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків.

ЗА словами організаторів, сьогодні рівень розлучень в Україні сягає більше 60%, тобто розпадається більш як половина пар, тому ця тема є не просто актуальною, а надзвичайно важливою. Вона потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади так і активної участі громадських активістів.

Зазначимо, що організаторами “Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків” є громадська організація “Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини “Тато, мама, я”, а співорганізаторами – ГО “Платформа розвитку стосунків”, НУ “Львівська політехніка”, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

Контактна особа — Паленга Наталія (097 750 99 34).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: