k2FtbBdWr1

Львівська політехніка прийматиме фестиваль сімейних цінностей Lviv Family Fest

1

Цієї п’ятниці та суботи, 14-15 жовтня, у Національному університеті “Львівська політехніка” (вул. Митрополита Андрея, 3, корпус №4) відбудеться наймасштабніша подія на теренах України у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – “. Територія розвитку стосунків”. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Упродовж двох днів у рамках Lviv Family Fest відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування. Психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами.

Як наголошують організатори, учасники фестивалю зможуть дізнатись про принци якісних стосунків до одруження, секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі, місце батька у сучасній сім’ї. Також провідні фахівці розкажуть як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – “тайм-менеджмент для ефективних матусь”, як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – “НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину” та ще багато чого цікавого.

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство. Його основна мета – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків.

ЗА словами організаторів, сьогодні рівень розлучень в Україні сягає більше 60%, тобто розпадається більш як половина пар, тому ця тема є не просто актуальною, а надзвичайно важливою. Вона потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади так і активної участі громадських активістів.

Зазначимо, що організаторами “Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків” є громадська організація “Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини “Тато, мама, я”, а співорганізаторами – ГО “Платформа розвитку стосунків”, НУ “Львівська політехніка”, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

Контактна особа — Паленга Наталія (097 750 99 34).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оголошено концесійний конкурс на будівництво дороги Львів-Краковець
Президент підписав низку законів щодо запобігання корупції
На розвиток агропромисловості цьогоріч планують залучити близько 11 мільйонів гривень
Львівська ОДА погодила пропозицію міста щодо облаштування сміттєзвалища
Канадський Проект "Розвиток молочного бізнесу в Україні" готовий прийти в Кам"янеччин...
Проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» продовжив свою роботу у Самборі та Старому Сам...