k2FtbBdWr1

Львівські артисти підтримують бойових дух мобілізованих на Яворівському полігоні

1

У військових містечках та наметових таборах 184-го Навчального центру мобілізованих із концертами відвідали артисти української естради.

Перед військовослужбовцями виступили соліст Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Петро Радейко, співачка Софія Федина та танцювальний колектив Академії сухопутних військ “Віва-Денс”. Для мобілізованих співали Оксана Муха та Ірина Доля, а також начальник військового оркестру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного майор Богдан Катриняк.

“Вони сьогодні отримали заряд енергії та позитивних емоцій, а це додає чоловікам, яких мобілізували в армію у цей складний час, сили волі, – зазначив після виступу перед мобілізованими соліст Львівської опери Петро Радейко. – Коли я співав перед мобілізованими, то відчував віддачу від них, відчував, що пісня об’єднує нас в єдиний організм”.

Концерти у містечках та таборах 184-го Навчального центру Академії відбувалися просто неба. На кожному з концертів у військових містечках та наметових таборах був аншлаг. Після завершення виступів військовослужбовці мали можливість сфотографувалися із виконавцями та взяти у них автографи.

Нагадаємо, у 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ завершується підготовка мобілізованих, призваних на військову службу під час п’ятої черги часткової мобілізації.

За інформацією Медіа-групи Академії сухопутних військ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців Львівщини закликають припинити спалювати стерню
Набір на нову освітню програму «Управління проектами в туризмі»
Департамент цивільного захисту просить львів’ян охарактеризувати рівень звучання електросирен
Посилення охорони лісів і розвиток лісогосподарського виробництва – лісгоспи області підвели підсумк...
Соціальний захист населення Кам'янеччини - важлива складова державної політики
Відбувся захід: "День народження Героя"