k2FtbBdWr1

Львівській галереї мистецтв – 120 тис грн, професійному училищу №34 м. Стрия – 600 тис грн

1

Сьогодні, 30 травня, обласна рада виділила 120 тис грн з обласного бюджету на виготовлення технічної документації для замків, які входять до складу юридичної особи – Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького.

За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, ці кошти потрібні, аби оформити застарілу технічну документацію до вимог чинного законодавства у частині передачі майна на баланс галереї.

Варто зазначити, що кошти спрямують музейним комплексам Олеського, Золочівського, Підгорецького замкам; оборонній вежі з укріпленнями в селі П’ятничани Жидачівсього району; каплиці Боїмів (м. Львів, площа Катедральна,1); башті колишньої Святодухівської церкви (м. Львів, вул. Коперника, 40), що використовується, як музей «Русалка Дністрова»).

Крім того, як повідомив Олег Демків, Львівщина отримала майже 600 тис грн на підтримку професійно-технічних закладів як субвенцію з державного бюджету. Її спрямують вищому професійному училищу №34 м. Стрия на закупівлю навчального обладнання для створення навчального центру з робітничих професій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: