k2FtbBdWr1

Львівській регіон може розвиватися як бренд реабілітаційного лікування, – Мохамед Сулей

67722780_2599503866734848_6616861517121847296_n_1565259183_613x408.66666666667_3_0

Під час Конференції медичного туризму, курортів та рекреації, що триває на Львівщині, відбулась панельна дискусія «Глобальний медичний туризм. Без кордонів».

Медики, науковці та підприємці обмінялися думками щодо співпраці України з іноземними партнерами у галузі лікувального туризму.

«Львівщина дивує фантастичним поєднанням природніх ресурсів та людського потенціалу Тут гостинні люди, а таке зустріти можна не часто. Тут дуже привітні енергійні молоді люди і високий рівень володіння англійською мовою. Це неабиякі стартові показники для активного розвитку. Я оптимістично налаштований щодо розвитку медичного туризму в Україні, тому я переконаний, що за кілька років ми будемо бачити уже новий рівень роботи у цій сфері», – наголосив головний лікар GARMCO Мохамед Сулей.

На думку головного лікаря, значною проблемою, що блокує процес розвитку галузі, є візове питання. Відтак, за його словами, треба удосконалити процес візової лібералізації.

«Україна уже має потужний досвід у сфері медитчного туризму, і вона вже може ділитись досвідом із своїми партнерами. Проблема у цьому процесі лише одна – брак інформації. В Україні дуже розумні люди та великі ресурси, але про них мало хто знає», – закцентувала увагу Founder & Chairperson Investors in People Advisor Ольга Ревіна.

За словами фахівця, відкрити можливсоті України для іноземців буде корисним для усіх сторін.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій
«Партнерство та розвиток»: стартував другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини
Скловиробників Львівщини привітали з професійним святом
В області триває реалізація програм енергозбереження для населення
“Ми повинні захистити узбережжя Азовського моря, використовуючи усі можливі способи”,- Павло Клімкін
Розпочався дванадцятий Інженерний Ярмарок Кар’єри