k2FtbBdWr1

Львівському обласному диспансеру радіаційного захисту населення подарували нове обладнання

IMG_7462_1417076370_613x459.75_3_0

а сприяння громадської організації «Матері Чорнобиля», Львівський державний обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення отримав сучасний гематологічний аналізатор Micro CC-20 та інше медичне устаткування, подароване громадською організацією «Допомога для України» (м. Мюнхен, Німеччина).

Головний лікар обласного диспансеру радіаційного захисту населення Тетяна Пошивак розповіла, що це є сучасний автоматичний гематологічний аналізатор Micro CC-20 розрахований на 20 параметрів для дослідження крові, який дозволяє відразу виводити параметри дослідження крові на сенсорний екран, а термопринтер видає роздрук результатів дослідження.

«Варто зазначити, що завдяки автоматичному гематологічному аналізатору, лаборант не контактує з кров’ю пацієнта, що є суттєвим захистом для наших медичних працівників. Також апарат самостійно здійснює промивку мікрокювет (пробірок з кров’ю) та є досить економний, адже витрачається в два рази менше реактивів ніж в аналізаторах старого зразка», — додала Тетяна Пошивак.

Окрім гематологічного аналізатора, представники громадських організацій «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» передали колективу диспансеру інгалятор Ultrasonic nebulizer LD-250U, мікроскоп, апарати для вимірювання артеріального тиску, джгути, маніпуляційний стіл та реактиви для аналізатора. Обладнання сертифіковане в Україні, має всі дозвільні документи та може бути відразу включено у роботу.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Середа вручив грамоти представникам громадських організацій Ганні Федорич, Трауді Ґенле, Маргарет Бронґувер і Францу Штанґелю та висловив подяку від від директора департаменту Богдана Чечотки за таку вкрай важливу допомогу закладу у скрутний для держави час.

Минулого року, представники громадські організації «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» (м. Мюнхен, Німеччина) подарували Львівському обласному диспансеру радіаційного захисту населення фізіотерапевтичне обладнання (апарат УВЧ-терапії, магнітотерапевтичний апарат, фізіотерапевтичний апарат УЗД та апарат для проведення гігієнічних процедур у ротовій порожнині), яке у повному обсязі використовують для лікування хворих.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ірина Сех взяла участь у представленні головного міліціонера області
Уряд розпочинає програму оновлення української школи, питання інвестування в освіту залишається пріо...
Львівщина переймає Данський досвід стратегічного планування для централізованого теплопостачання
Учасники АТО проводять патріотичні уроки у школах Львівщини
«Орден матері бійця АТО»:191-й матері загиблих Героїв Львівщини вручили народні відзнаки
На Львівщині тривають весняно-польові роботи