k2FtbBdWr1

Львівському обласному диспансеру радіаційного захисту населення подарували нове обладнання

IMG_7462_1417076370_613x459.75_3_0

а сприяння громадської організації «Матері Чорнобиля», Львівський державний обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення отримав сучасний гематологічний аналізатор Micro CC-20 та інше медичне устаткування, подароване громадською організацією «Допомога для України» (м. Мюнхен, Німеччина).

Головний лікар обласного диспансеру радіаційного захисту населення Тетяна Пошивак розповіла, що це є сучасний автоматичний гематологічний аналізатор Micro CC-20 розрахований на 20 параметрів для дослідження крові, який дозволяє відразу виводити параметри дослідження крові на сенсорний екран, а термопринтер видає роздрук результатів дослідження.

«Варто зазначити, що завдяки автоматичному гематологічному аналізатору, лаборант не контактує з кров’ю пацієнта, що є суттєвим захистом для наших медичних працівників. Також апарат самостійно здійснює промивку мікрокювет (пробірок з кров’ю) та є досить економний, адже витрачається в два рази менше реактивів ніж в аналізаторах старого зразка», — додала Тетяна Пошивак.

Окрім гематологічного аналізатора, представники громадських організацій «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» передали колективу диспансеру інгалятор Ultrasonic nebulizer LD-250U, мікроскоп, апарати для вимірювання артеріального тиску, джгути, маніпуляційний стіл та реактиви для аналізатора. Обладнання сертифіковане в Україні, має всі дозвільні документи та може бути відразу включено у роботу.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Середа вручив грамоти представникам громадських організацій Ганні Федорич, Трауді Ґенле, Маргарет Бронґувер і Францу Штанґелю та висловив подяку від від директора департаменту Богдана Чечотки за таку вкрай важливу допомогу закладу у скрутний для держави час.

Минулого року, представники громадські організації «Матері Чорнобиля» та «Допомога для України» (м. Мюнхен, Німеччина) подарували Львівському обласному диспансеру радіаційного захисту населення фізіотерапевтичне обладнання (апарат УВЧ-терапії, магнітотерапевтичний апарат, фізіотерапевтичний апарат УЗД та апарат для проведення гігієнічних процедур у ротовій порожнині), яке у повному обсязі використовують для лікування хворих.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голова Львівської ОДА нагородив представника Міністерства закордонних справ України В'ячеслава Война...
На Львівщині вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
На Львівщині перевищення епідемічного порогу із захворюваності на грип немає
Триває набір на міжнародний проект для молоді Львівщини
Фермери Львівщини отримають безвідсоткові кредити до 500 тисяч гривень
У Львівській ОДА відбулося засідання робочої групи щодо виділення землі