k2FtbBdWr1

Львівський обласний молодіжний центр запускає сателітну програму “Можливості в дії”

1

Міжнародний проект “Можливості в дії”, який реалізовує Львівський обласний Молодіжний центр за підтримки Корпусу Миру США за програмою Let Girls Learn, полягає у розвитку молодіжних ініціатив у Львівській області шляхом підтримки у створенні молодіжних просторів-сателітів. Він націлений на розширення можливостей молоді і допомогу в започаткуванні та сприянні в подальшому розвитку всеохоплюючих та суспільно-корисних молодіжних програми у громадах.

Проект триватиме до березня 2018 року та полягатиме у системній роботі координаторів від Львівського обласного молодіжного центру з організаціями/ школами або ініціативними групами у чотирьох населених пунктах Львівщини з метою напрацювання сталого розвитку цих ініціатив. Після завершення проекту триватиме співпраця з Львівським обласним молодіжним центром, а досвід можна буде застосувати для інших громад. За умовами проекту буде підтримано чотири ініціативи за такими напрямами: англомовний клуб, волонтерська програма, лідерська група дівчат, ініціативна група молодіжних проектів.

Для того, щоб подати заявку від організації / ініціативної групи / школи, скористайтесь посиланням.

Окрім того, міжнародний проект “Можливості в дії” шукає координатора. Робота координатора полягатиме у системній співпраці з ініціативною групою та допомозі в розвитку молодіжної ініціативи впродовж всього терміну реалізації проекту.

Подати заявку координатора можна тут.

Останній термін подання заявок: 22.12.2017. Учасники отримають інформацію про відбір до 25.12.2017

Детальну інформацію про програму можна знайти в аплікаційних формах, або зв’язавшись з контактною особою: 0961052314 – Василь Шатрук.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Україна та ЄС мають ефективно координувати дії, щоб всі сторони виконували Мінські домовленості — Пр...
На Львівщині відбудеться традиційний фестиваль «Зашків»
У 2017 році 59 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло у власність
На Львівщині тривають заходи із профілактики та недопущення АЧС
Аграріям нагадують: за закуплене насіння українського виробництва можна отримати компенсацію
На Львівщині зафіксовано ще одну смерть пацієнта з COVID-19