k2FtbBdWr1

Львівський обласний перинатальний центр здадуть в експлуатацію у 2016 році, – Олег Синютка

10

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі розпочалися будівельно-монтажні роботи. Цього року заплановано завершити усі зовнішні роботи – накрити дах, вставити вікна та утеплити приміщення. Окрім того, будівельники підведуть комунікації, щоб з початком зими розпочати внутрішні роботи. Про це повідомив у середу, 16 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час виїзду у ЛОКПЦ.

“Ми пройшли дуже довгу і складну бюрократичну процедуру, починаючи від виділення коштів і закінчуючи дозволом на початок будівельних робіт, – зазначив Олег Синютка. – На цей об’єкт у цьому році виділено 45 млн. грн. з державного бюджету. За ці кошти ми повинні до кінця року завершити усі зовнішні роботи. Кошторисна вартість усіх будівельно-монтажних робіт становить 120 млн. грн., однак хочемо здешевити цю вартість за рахунок зменшення цілого ряду кошторисів. Окрім того, сподіваємося, що на обладнання зможемо залучити й позабюджетні кошти”.

За словами очільника області, наступного тижня кількість працівників, які працюватимуть на об’єкті зросте до 100 осіб, а кількість техніки збільшиться до восьми одиниць.

Олег Синютка повідомив, що наступного року буде передбачено додаткові кошти, щоб у 2016 даний об’єкт здати в експлуатацію.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо підрядника, який проводить роботи, голова ОДА зазначив, що ПАТ “Аеробуд” себе добре зарекомендувало під час будівництва фортифікаційних споруд на Сході України. “Цей підрядник мусить реабілітувати себе на цих ремонтних роботах, щоб завершити реконструкцію і “відбілити” своє ім’я”, – додав Олег Синютка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: