k2FtbBdWr1

Львівський торговельно-економічний університет відзначив 200-ліття

1

У середу, 14 грудня, один із найстаріших навчальних закладів з підготовки фахівців торговельної справи – Львівський торговельно-економічний університет, урочисто відзначив 200-ту річницю з дня заснування. Святкування ювілею, що відбулось у Львівській опері, також приурочили до 150-тиляття першого споживчого товариства в Україні.

Викладачів та студентів університету привітав голова облдержадміністрації Олег Синютка. “Насправді ваш вищий навчальний заклад – це втілення самовідданої роботи на користь держави. Сьогодні студенти торговельно-економічного університету є творцями нової економічної думки. Працею ваших випускників твориться економіка України, – зазначив він. – За нами велика і славна історія, перед нами – велике і успішне майбутнє. Дякую всьому колективу університету за вашу звитягу, добро і самовіддану працю!”.

Очільник Львівщини також зачитав привітання від Президента України з нагоди річниці. “За цей час навчальний заклад став потужним центром економічної освіти і науки нашої країни. Упевнений, що ваша самовіддача, наполеглива праця та високий професіоналізм повсякчас сприятимуть реформуванню вітчизняної вищої школи на повних європейських засадах. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щедрої долі, мирного неба та нових звершень в ім’я України!” – йшлось у зверненні Глави держави.

Слова вдячності колективу торговельно-економічного університету також адресував й прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Його вітання зачитала заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

“Переконаний, що усі заслуги є результатом послідовної та цілеспрямованої позиції колективу, який докладає всіх зусиль, щоб сучасний український університет і науковий поступ були тісно пов’язані з ключовими інтелектуальними інституціями на міжнародній арені. Керівництво та колектив університету зберігають в примножують славні традиції, впроваджуючи у навчальний процес інноваційні підходи, реагуючи на ключові соціальні та економічні виклики сьогодення. Вірю, що ці добрі традиції, які розвиваються, з роками лише примножуватимуться” – йшлось у вітанні керівника Уряду.

З нагоди ювілею кращих правників Львівського торговельно-економічного університету нагородили подяками прем’єр-міністра України, а також почесними грамотами облдержадміністрації та подяками голови ЛОДА. Завершенням урочистостей став святковий концерт.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: