k2FtbBdWr1

Любов Височанська: нехай день виведення військ з Афганістану стане днем завершення війни на Сході України

DSC05363

15 лютого в сесійному залі райдержадміністрації відбулися урочисті районної громадської організації учасників бойових дій на території інших держав. Їх відкрив голова громадської організації Дмитро Душкевич. Він сердечно привітав своїх друзів, бойових побратимів.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Афганістану відзначається щорічно 15 лютого: «У пам»яті людській збереглася повага до воїнів, які проявили мужність, стійкість, героїзм і відвагу при виконанні солдатського обов»язку. Війна обпалила не тільки наші обличчя,- зазначив пан Дмитро,- але й наші серця і душі».

Варто згадати, що в цей день члени громадської організації Ветеранів Афганістану та учасники бойових дій на територіях інших держав здійснили похід на міське кладовище, поклали квіти до могил загиблих та померлих афганців, вшанували їх світлу пам»ять про полеглих хвилиною мовчання та помолилися біля статуї Матері Божої.

Під час урочистих зборів до учасників бойових дій на території інших держав звернулася керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська. Любов Петрівна побажала присутнім Божого Благословення, миру, любові та довгих років життя. «Дай Бог,- сказала Любов Петрівна,-  щоб сьогоднішнє припинення вогню на Сході України, що є результатом мінських переговорів, стало закінченням війни в нашій країні… Хочу подякувати вам за активну участь в розбудові української держави, громадському житті, патріотичному вихованні молоді».DSC05366

 Керівник апарату райдержадміністрації вручила грамоти за активну громадянську позицію, особистий внесок у патріотичне виховання молоді упродовж 10 років голові громадської організації Юрію Ліщоті, теперішньому голові Дмитру Душкевичу, активістам громадської організації.DSC05356

Воїнів-інтернаціоналістів тепло привітали заступник голови Кам»янка-Бузької міської ради Богдан Ковалюк, командир військової частини А-2346 підполковник Олександр Гуменюк. На зборах виступили воїни-інтернаціоналісти, а сьогодні – учасники АТО Іван Шостак та Микола  Ільченко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: