k2FtbBdWr1

«Майбутнє без ВІЛ/СНІДу» в ВПУ-71

колектив

Як відомо, СНІД – одна з найважливіших проблем, з якою ввійшло людство у XXI століття. Попередження поширення ВІЛ/СНІД серед молоді – один із важливих напрямків роботи Кам’янка-Бузького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Саме тому  працівники  Центру  постійно  проводять інформаційно – профілактичні відеолекторії та інтерактивні бесіди  на дану тематику для учнівської та студентської молоді.

    лекція3 грудня для учнів ВПУ-71 спеціалісти РЦСССДМ Оксана Костюк та Вероніка Койда проведено відеолекторій на тему: «Майбутнє без ВІЛ/СНІДу». Під час заходу молоді люди довідалися про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, можливість пройти безкоштовне тестування, основні симптоми та статистичні дані з поширення СНІду в Україні, зокрема, у Львівській області та нашому районі.

 

 

 

лекціяДіти в цікавій формі обговорили інформацію про причини  та наслідки ризикованої поведінки. Говорили і про толерантне ставлення до людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу. В ході відеолекторію було переглянуто короткометражний відеофільм про загрозу ВІЛ-інфекції та наслідки хвороби. Всього взяли участь у заході взяли 29 учнів та 2 учителів училища.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: