k2FtbBdWr1

Майстер-клас у дошкільному підрозділі Великосілківського НВК

Великосілки Фото.

 

Організація навчально-виховного процесу за новими програмами вимагає від педагогів дошкілля творчого підходу до навчання та виховання дітей, пошуку нових шляхів подачі матеріалу на заняттях та в повсякденному житті. Саме так працюють вихователі Великосілківського НВК (директор Івашків Р.В.): організовано належне навчально-розвивальне середовище, створено комфортні умови для перебування дошкільнят, естетично оформлені приміщення, налагоджена співпраця між вихователями та вчителями початкових класів тощо.

Вихователі щедро діляться своїми напрацюваннями з колегами, про що свідчить майстер-клас вихователя Костюк В.В. з театралізованої діяльності, який відбувся 19.03.2015р. На одному занятті було задіяно різні види театрів: настільний, ляльковий, магнітний, фартушковий театри, театр ростових ляльок, театр на фланелеграфі, гра-драматизація за участю дітей. Вихователь Костюк В.В. підготувала цікавий дидактичний матеріал, виготовила атрибути для театрів, оформила декорації.

На заході були присутні члени атестаційної комісії I рівня Великосілківського НВК, молоді педагоги регіону, методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф., керівник школи молодого педагога Дацьо О.В. Всі присутні дали високу оцінку роботи педагогів-дошкільників, зокрема Костюк В.В.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин: