k2FtbBdWr1

Майже 100 млн гривень – на дороги області

1

Упродовж цього тижня департамент фінансів облдержадміністрації профінансував 172,4 мільйонів гривень відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету. Зокрема, найбільшу суму – 86,3 млн гривень скеровано на ремонт автомобільних трас загального користування державного значення, у рамках реалізації експерименту з фінансового забезпечення заходів з розвитку автомобільних доріг.

Також, окрім захищених видатків та на заробітну плату, у рамках реалізації обласних програм виділено 21,5 млн грн.. З них, на ремонт доріг загального користування – 13,3 млн грн, охорону навколишнього природного середовища – 2,6 млн грн, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у

Львівській області – 1,5 млн грн, соціальну підтримку в Львівській області учасникам АТО та їхнім родинам, бійцям-добровольцям АТО, а також родинам Героїв Небесної Сотні, інші соціальні виплати – 0,8 млн грн; діагностику, лікування та реабілітацію осіб, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності та антитерористичної операції – 0,6 млн грн.; кінематографію – 0,2 млн грн та інші видатки – 2,5 млн гривень.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: