k2FtbBdWr1

Майже 150 зустрічей з делегаціями та 9 міжнародних угод: Львівщина поглиблює співпрацю з іноземними партнерами

1

У 2017 році в області підписали 9 міжнародних угод з іноземними партнерами та організували 145 зустрічей з делегаціями, з них 64 – з делегаціями іноземних урядів та дипломатичних представництв з понад 30 країн світу.

Про це повідомив сьогодні під час звіту т.в.о. директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок.

“Серед угод, які підписали минулого року –  Меморандум про взаєморозуміння між Львівською ОДА та Конгресом українців Канади – Провінційною радою Альберти, Угода про міжрегіональне співробітництво з Народним Урядом провінції Сичуань тощо. Підписані угоди відкривають великі можливості для Львівщини як для регіону, так і для України в цілому, бо наша область є активна у різних напрямах – культури, освіти, економіки, ми готові обмінюватись досвідом з іншими країнами”, – зазначив Тарас Олійничок.

За його словами, провели низку візитів найвищого рівня, зокрема Львівщину у 2017 році відвідав Голова палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Ян Гамачек, Міністр закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковскі, Віце-прем’єр- міністр Республіки Польща, Міністр Культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотр Глінські.

Як повідомив Тарас Олійничок, минулоріч в регіоні відновили діяльність Почесного консульства Австрійської Республіки та Королівства Нідерланди та відкрили одну нову консульську установу – Почесне консульство Республіки Молдова.

Також організували 6 закордонних візитів делегацій Львівської області, зокрема до Республіки Польща, Чеської Республіки, Сінгапуру, Латвійської Республіки, Грузії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: