k2FtbBdWr1

Майже 2 млрд гривень субвенції – на формування інфраструктури ОТГ у 2018 році

1

4 квітня Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

Розмір субвенції складає 1,9 млрд грн. Кошти розподіляються між 665 об’єднаними громадами, створеними у 2015-17 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення ОТГ з рівною вагою обох цих показників.

Загалом 35 громад області отримають субвенцію в розмірі 77,1 млн грн. Найбільше коштів субвенції у 2018 році отримає Ходорівська ОТГ – 6165,8 тис грн. Найменшу субвенцію матиме Нижанковицька ОТГ – 293,2 тис грн.

Важливо також, що Уряд удосконалив порядок та умови надання субвенції. Зокрема, після набрання чинності постановою громади матимуть два місяці, щоб подати до Мінрегіону проектні заявки на усю суму субвенції.

Кошти субвенції відтепер можна спрямовувати і на капітальний ремонт об’єктів комунальної інфраструктури, а також на капітальний, а не поточний, ремонт вулиць і доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині ліквідували 44% стихійних сміттєзвалищ
Президент заснував державну стипендію ім. Левка Лук'яненка для підтримки заручників, які утримуються...
Представників малого бізнесу запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проектів
Практичне використання карт класифікацій земного покриву - у центрі Міжнародної конференції
У Львові завершився триденний «Всеукраїнський форум мудрої молоді»
Львівщина посилює роботу у напрямку цивільної безпеки