k2FtbBdWr1

Майже 274 млн грн на виплату державних допомог

protecting a family

Львівщина отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державних допомог. Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА фінансовий ресурс в сумі 273,7 млн грн повністю передали місцевим бюджетам.

Зазначені кошти у повному обсязі забезпечать виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. А також допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, за червень поточного року.

Зазначимо, що з початку року на зазначену мету з державного бюджету місцевим бюджетам перерахували субвенцію в сумі 1817,4 млн гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голови Львівської та Волинської ОДА звернулися до Глави Уряду з проханням виділити кошти на ремонт д...
Для дітей із Авдіївки організували екскурсію Львовом
На Львівщині вперше відбувся Національний день ферми
“Історія студентського протесту”: Революції на граніті - 28 років
У Львівській ОДА відкрили виставку «Донбас: ПереPROчитання образу»
Регіональна комісія розпочинає прийом заявок для отримання фінансової підтримки кооперативами за кош...