k2FtbBdWr1

Максим Козицький відзначив діячів фізичної культури та спорту Львівщини

_1599824251_613x321.79405826363_3_0

Сьогодні, 11 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся з представниками галузі та привітав з професійним святом.

“Спорт розвиває в людині життєво необхідні якості – досягання мети, завзятість, командність, старання і вміння вести здоровий спосіб життя. Я вдячний нашим тренерам і спортсменам, що прославляють Львівщину. Ми за вас вболіваємо і шалено радіємо, коли бачимо на вищих п’єдесталах пошани. Ваш приклад є поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої області”, – зазначив Максим Козицький.

Також очільник області вручив подяки представникам галузі. Їх отримали керівники та тренери успішних львівських спортивних клубів та федерацій, фахівці управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», представники спортивних баз Львівщини.

“Розвиток рухової активності та спорту, формування здорового способу життя, без сумніву, стають державним завданням і особисто моїм як очільника Львівської ОДА. Ми робимо все можливе, аби ваша робота була максимально комфортною та продуктивною, а спорт ставав доступнішим для ще більшої кількості мешканців Львівщини”, – додав очільник області.

Окрім цього, голова ОДА вручив посвідчення про звання Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України старшому тренеру-викладачу відділення боксу  ДЮСШ №7 міста Львова Володимиру Ткаченку,  старшому тренеру-викладачу відділення боксу  ДЮСШ № 2 міста Червоноград Івану Хомяку та срібному призеру Олімпійських ігор 2000 року, ексчемпіону світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA. Усім їм президент України присвоїв такі звання у червні цього року з нагоди Дня Конституції.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині успішно розвивається понад 80 видів спорту. 745 спортсменів нашої області входять до складу національних збірних команд України, що складає 10% усіх українських спортсменів-збірників. Щорічно на території області відбувається понад 60 міжнародних спортивних заходів та близько 300 всеукраїнських змагань.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 1,5 млрд грн ПДВ – від великих платників Західного регіону
На Львівщині розпочинається проект «Дискутуючи і співаючи про замовчуване»
Львівщина серед лідерів областей із кількості закладів, що зареєструвались в системі eHealth
Львівщина - це те місце, де кожен може продемонструвати свій талант, - Олег Синютка під час вручення...
Завершено фінансування пенсій за квітень
Глава держави привітав рішення Європейського Союзу про виплату Україні першого траншу макрофінансово...