k2FtbBdWr1

Максим Козицький зустрівся із координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані

_1601287935_613x321.7934965427_3_0

Про життя області в умовах пандемії, стан галузі охорони здоров’я, захист дітей та низку інших важливих напрямків йшлося сьогодні, 28 вересня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького із координаторкою системи ООН, координаторкою з гуманітарних питань ООН в Україні Оснат Лубрані. Це перша поїздка координаторки ООН на Західну Україну, зокрема Львівщину.

«Основна наша мета – допомогти Україні досягнути цілей сталого розвитку до 2030 року. І ми розуміємо, що для того, щоб це зробити, важлива не лише співпраця з центральним урядом, але також із регіональною владою, місцевим самоврядуванням та людьми на місцях. Другий аспект – це те, на чому особливо наголошують країни-члени нашої організації, – нікого не залишити осторонь, допомагати тим, хто найбільше потребує», – зазначила Оснат Лубрані.

Своєю чергою очільник області Максим Козицький відзначив важливий внесок ООН у напрямку підтримки миру і міжнародної безпеки, допомоги потребуючим верствам населення.

Він зазначив: «ООН за час свого функціонування здійснила величезний внесок планетарного масштабу для боротьби із голодом, бідністю, хворобами та конфліктами. Проте у 21 столітті перед світовою спільнотою постають нові виклики, з якими необхідно боротися лише об’єднаними націями. Українська держава, як одна із засновниць ООН, усвідомлює важливість колективних зусиль усіх держав задля встановлення благополуччя для усіх мешканців нашої планети. Проте ми зараз, у здавалося б мирному тисячолітті, потерпаємо від неприхованої агресії Росії, яка провокує локальні конфлікти та здійснює анексії територій незалежних держав».

Також Максим Козицький розповів гостям про те, як змінилося життя Львівщини в умовах пандемії, зокрема зупинився на соціально-економічних показниках, показниках надходжень до обласного бюджету, підтримці бізнесу на державному та обласному рівнях.

Роботу регіональної влади позитивно відзначила і пані  Оснат Лубрані.

«Пандемія коронавірусу спричинила багато викликів не лише в медичній, але й соціально-економічній сфері. Ми обговорили ці виклики і побачили, що на Львівщині дуже багато робиться. Хочу ще раз підкреслити і повторити слова Генсекретаря ООН, які він приурочив до 75-ї річниці, зокрема про те, що у цей важкий час пандемії дуже важливо бути солідарними і залишатися разом. Жодна країна не може знайти рішення самостійно, жодна область не може залишатись осторонь, ми повинні всі разом боротись з вірусом, але не боротись між собою»,- зазначила вона.

Голова Львівської ОДА окреслив потенційні напрямки співпраці.

«Це робота у екологічному напрямку: очищення річок, покращення якості питної води, каналізування тощо. Окрім цього, проекти спрямовані на покращення якості освіти, зокрема інклюзивної та профтехосвіти. Це ті речі, які для нас важливо реалізувати», – зазначив Максим Козицький.

Також сторони поспілкувались про захист прав дітей.

«Мені дуже приємно чути про те, що Львівська область постійно і послідовно працює над тим, щоб ліквідувати застарілу систему інтернатів і сиротинців, а виховувати дітей-сиріт у сім’ях. І що тут є розуміння того, що діти повинні зростати в сім’ях, що їм потрібне тепло і підтримка батьків. Ми також дуже добре розуміємо, наскільки життя і виховання в інституційній установі є шкідливим для дитини.  Також пандемія надзвичайно ускладнила ситуацію для вразливих груп дітей. Але з того, що я почула, бачу, що у Львівській області добре розуміють ці складнощі, працюють і допомагають таким сім’ям»,-  зазначила голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер.

Зазначимо, що в межах візиту на Львівщину координаторка системи ООН, координаторка з гуманітарних питань ООН в Україні також відвідає громадські організації, що займаються захистом прав людини та зустрінеться з представниками місцевого самоврядування міста Львів.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До проблем торгівлі людьми в Україні увагу привертатимуть під час туру «Твій безпечний шлях до мети!...
«Торік за обласні кошти в 6 закладах бюджетної сфери провели роботи по утепленню та реконструкції си...
Учасниця проекту “Рука допомоги” Марія Костів відкрила у Жовкві ветеринарний кабінет
Аграрії області можуть отримати відшкодування за придбання насіння сільськогосподарських рослин
В області викрили діяльність десяти нелегальних АЗС
Усіх охочих запрошують до онлайн навчання з написання грантових проєктів