k2FtbBdWr1

Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні

_1581433827_613x321.80979159775_3_0

11 лютого голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим.

Очільник області подякував Послу за візит та охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу.

“Приємно вас бачити на Львівщині. Львівська область – це перлина Західної України, у нас добре розвинута інфраструктура, багато університетів і хороша освіта. Ми готові співпрацювати з вами у різноманітних сферах. Зокрема, у промисловості, аграрному секторі,  медицині та туризмі. Запрошую азербайджанські компанії заходити на наші ринки”, – зазначив Максим Козицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні привітав Максима Козицького із призначенням на посаду голови облдержадміністрації.

“Львів для азербайджанців – це привітне місто, мені приємно тут знаходитись. Ми зацікавлені у співробітництві з Україною”, – наголосив Азер Худієв.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на розвитку спільних проектів у сфері вищої освіти, зокрема залученні іноземних студентів до навчання в українських вишах. Також висловили зацікавленість для співробітництва у галузях туризму, медицини, економіки.

На завершення зустрічі, Посол запросив голову Львівської ОДА відвідати Азербайджан та особисто ознайомитись із особливостями та специфікою економіки та можливими вигодами від майбутньої співпраці.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Науковців Львівщини привітали з професійним святом
Шанувальників активного відпочинку запрошують на прогулянку із зубрами
Понад 8 млн на водопостачання, газифікацію та зовнішнє освітлення населених пунктів
Підприємців Львівщини запрошують взяти участь у торговій місії до В`єтнаму
У Львові Марина Порошенко відвідала Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельни...
У Музеї Шептицького триває виставка творів Марії Примаченко