k2FtbBdWr1

Максим Козицький зустрівся із родинами Героїв Небесної Сотні

_1605701109_613x321.72607353354_3_0

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із членами родин Героїв Небесної Сотні. На зустрічі також були присутні постраждалі учасники революції та волонтери. Говорили про соціальне забезпечення та підтримку родичів загиблих активістів, а також про належне вшанування пам’яті Героїв у День Гідності та Свободи.

Батьки загиблих та поранені під час революції ставили питання, які їм досі не вдавалось вирішити. Зокрема, скаржились на брак у аптеках необхідних ліків, які мають право безоплатно отримати за рецептами лікарів та затримки із щорічним медичним обслуговуванням.

Також просили про посилення соціального супроводу членів сімей Героїв та постраждалих учасників Революції Гідності.

«Цього року завершується дія програми соціальної підтримки Героїв Небесної Сотні, за якою родини отримували відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги та доплати до пенсій батькам та дружинам Героїв Небесної Сотні. Ми просимо залучити нас до розроблення нової програми на наступні кілька років. Це дасть можливість їх сім’ям отримати додаткові соціальні гарантії», – сказала сестра  Героя Небесної Сотні Леся Лисак.

Усі питання Максим Козицький взяв на особистий контроль та доручив відповідальним структурним підрозділам ОДА сприяти їх розв’язанню.

«Усі питання не залишиться без нашої уваги та реагування. Зі свого боку максимально долучимося до їх вирішення, залучимо райдержадміністрації та об’єднані територіальні громади», – зазначив очільник області.

Обговорили також проведення в області заходів із нагоди Дня Гідності та Свободи.

З урахуванням вимог карантину, тематичні заходи переважно проводитимуть онлайн. У храмах проведуть панахиди за загиблими та молебні за Україну.

Зазначимо, 20 Героїв Небесної Сотні родом зі Львівщини.  Постраждали під час Революції Гідності 223 мешканців області (9 осіб померло), 127 отримали легкі тілесні ушкодження; 69 – тілесні ушкодження середньої тяжкості; 27 – тяжкі тілесні ушкодження.  67 осіб мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала 1,8 млн грн на виплати дітям-сиротам
На земельний аукціон з продажу права оренди виставлять 8 земельних ділянок державної власності
Будемо мати державу – матимемо можливості, - Олег Синютка на VII Форумі місцевого самоврядування
Створено Міжнародний біосферний резерват «Розточчя»
Триває прийом заявок на конкурс найкращих практик молодіжної роботи – 2019
У Кам’янка-Бузькому районі тривають роботи з ремонту автомобільних доріг загального користування