k2FtbBdWr1

Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові

_1582204468_613x321.90261005064_3_0

Сьогодні, 20 лютого, відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкевіч.

Еліза Дзвонкевіч привітала Максима Козицького з призначенням на посаду голови обласної державної адміністрації та побажала успіхів та досягнення високих результатів задля блага мешканців Львівської області.

«Львів для нас – особливе місто. Ми маємо надію на добру співпрацю», – додала вона.

Очільник області подякував Генеральному консулу за візит та охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу, зокрема ознайомив присутніх з інвестиційним потенціалом регіону та наголосив на важливості розвитку двостороннього співробітництва.

Учасники обговорили можливості поглиблення співпраці, зокрема: реконструкцію та модернізацію пропускних пунктів на україно-польському кордоні у межах Львівської області та розвиток прикордонної інфраструктури.

Зі свого боку гості відзначили успіхи області у проведенні реформи децентралізації. Відтак, сторони обговорили можливість організації зустрічей для голів об’єднаних територіальних громад обох країн та здійснення обміну досвідом між ними.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на необхідності поглиблення дружніх стосунків також між містами-побратимами задля інтеграції культур, можливості ближче пізнати традиції одне одного та збагатитись новими знаннями.

«Я впевнений, що наша подальша співпраця буде успішною та приноситиме гарний результат. Наші країни завжди залишатимуться дружніми», – зрезюмував очільник Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Розпочався конкурс інвестиційних проектів у межах обласних програм із розвитку житлово-комунального ...
Львівський обласний молодіжний центр запрошує на фестиваль літніх таборів 2018
Готовність областей до осінньо-зимового періоду розглянули під час засідання комісії з питань ТБ та ...
Керівники департаментів публічно підсумують рік та презентують плани на 2019-и
1 березня - Всесвітній день імунітету
Велике будівництво: на Львівщині активно триває ремонт на автомобільній дорозі Східниця-Пісочна