k2FtbBdWr1

Маркіян Мальський перевірив умови проживання дрогобиччан, які втратили домівку внаслідок обвалу

1

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський перебував сьогодні, 19 вересня, з позаплановим візитом у Дрогобицькому районі.

В межах візиту очільник Львівщини перевірив умови проживання дрогобиччан, які втратили домівку внаслідок обвалу будинку на вулиці Грушевського.

«Ми розуміємо, що умови проживання не відповідають бажаному рівню. Проте опісля остаточних висновків експертів, звернемось з проханням до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів для компенсації втрат мешканцям», – наголосив Маркіян Мальський.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА від 4 вересня 2019 року було виділення 1 млн 200 тисяч гривень з резервного фонду області для фінансової підтримки родин загиблих та постраждалих. Зокрема, 100 тисяч грн для членів сімей, які втратили своїх рідних, 75 тисяч особам, які отримали важкі травми та по 50 тисяч людям, які отримали легкі тілесні ушкодження. Також 120 тисяч гривень було скеровано для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Кам’янка-Бузькому районі тривають роботи з відновлення електропостачання
На Львівщині ознаковують місця, пов’язані із видатними діячами та історією створення ЗУНР
На Львівщині планують пожвавити розвиток виноградарства
Олег Синютка – у трійці кращих голів облдержадміністрацій України
“Ми спільно повинні реалізувати проекти будівництва та реконструкції міжнародних пунктів пропуску Ль...
На Львівщині триває будівництво транзитного кільця для вантажного транспорту