k2FtbBdWr1

Маркіян Мальський зустрівся із Почесним консулом України в м. Грац Фрідріхом Мьостлом

00_1565599096_613x476.22052807735_3_0

Сьогодні, 12 серпня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із Почесним консулом України в м. Грац Фрідріхом Мьостлом.

Очільник області подякував делегації за участь в організації Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt і зазначив, що зараз в Україні відбувається двосторонній рік культури “Україна-Австрія”.

“Я пишаюсь, що Львів займає почесне місце на карті культурної Європи і ми робитимемо усе, щоб надалі розвивати культурну співпрацю”, – зазначив Маркіян Мальський.

У відповідь Почесний консул України в м. Грац Фрідріх Мьостл розповів про потенціал Штирії і можливі вектори співпраці, зокрема в галузі технічної освіти та ІТ-секторі.

Також, Фрідріх Мьостл презентував діяльність компанії, яку очолює, та наголосив на важливості налагодження бізнес-контактів.

Окрім того, під час зустрічі, йшлося про організацію візиту бізнес-делегації з Львівщини у Штирію задля обміну досвідом у сферах економіки, культури та напрацюванні спільних проектів.

Також очільник області запросив пана консула та представників австрійського бізнес-середовища взяти участь у XІX Міжнародному економічному форумі, що триватиме впродовж 31 жовтня – 1 листопада у м. Львові.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Великі платники податків перерахували до держбюджету понад 460 млн. грн. податку на прибуток
На Львівщині урочисто відзначили День фізичної культури і спорту
Безпечні дороги: на Львівщині відбулась дискусія щодо модернізації та підвищення безпеки дорожнього ...
«Частка видатків розвитку у загальному обсязі місцевих бюджетів становить 21 %», - Олег Демків
Маркіян Мальський зустрівся із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком
"Нуль відходів": для представників органів місцевого самоврядування організовують семінар-...