k2FtbBdWr1

Маркіян Мальський зустрівся з Блаженнішими Епіфанієм та Святославом Шевчуком

1

Сьогодні, 21 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський у місті Самборі зустрівся з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України ПЦУ Епіфанієм та Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком, представниками духівництва Самбірщини.

У межах зустрічі сторони спілкувалися про важливість вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Зазначимо, що сьогодні відбулась урочиста церемонія освячення меморіального комплексу пам’яті жертв Другої світової війни в Україні «Пам’ятай» та освячення хреста воїнам ОУН-УПА – жертвам нацизму на території колишнього єврейського кладовища у місті Самборі.

«І українці, і євреї були жертвами цього нацистського режиму. Так само ми сьогодні покликані Україну разом будувати. Ця подія є важливою не лише для Самбора,  вона має колосальний міжнародний вимір. Ми є в стані війни не лише веденої зброєю. Те, що на самбірському цвинтарі поруч з євреями поховані вояки ОУН – вже розвінчує сталінську пропаганду. Нам треба мати достатньо мудрості , щоб це побачити і це сказати світові. Правду потрібно захищати. Ми всі хочемо одного – щоб однин одного шанував , щоб пошановані були всі, які там  поховані», – наголосив Блаженніший Святослав Шевчук.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Таборяни «Старту» на Сколівщині змагались у спортивних вміннях
На Львівщині святкуватимуть 100-річчя започаткування союзу українок та День союзянки
«Революція Гідності. Пам'ять Небесної Сотні»: у Музеї визвольної боротьби України стартувала виставк...
Департамент культури започатковує віртуальні тури музеями області
Ми прагнемо європейських стандартів менеджменту лікарнями, - Ірина Микичак
Співпраця МВС із громадянським суспільством: в області відбувся круглий стіл