k2FtbBdWr1

Маркіян Мальський зустрівся з Блаженнішими Епіфанієм та Святославом Шевчуком

1

Сьогодні, 21 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський у місті Самборі зустрівся з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України ПЦУ Епіфанієм та Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком, представниками духівництва Самбірщини.

У межах зустрічі сторони спілкувалися про важливість вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Зазначимо, що сьогодні відбулась урочиста церемонія освячення меморіального комплексу пам’яті жертв Другої світової війни в Україні «Пам’ятай» та освячення хреста воїнам ОУН-УПА – жертвам нацизму на території колишнього єврейського кладовища у місті Самборі.

«І українці, і євреї були жертвами цього нацистського режиму. Так само ми сьогодні покликані Україну разом будувати. Ця подія є важливою не лише для Самбора,  вона має колосальний міжнародний вимір. Ми є в стані війни не лише веденої зброєю. Те, що на самбірському цвинтарі поруч з євреями поховані вояки ОУН – вже розвінчує сталінську пропаганду. Нам треба мати достатньо мудрості , щоб це побачити і це сказати світові. Правду потрібно захищати. Ми всі хочемо одного – щоб однин одного шанував , щоб пошановані були всі, які там  поховані», – наголосив Блаженніший Святослав Шевчук.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний біз...
Керівники комунальних медичних закладів області підписали контракти
На Львівщині для 30 дітей з інвалідністю організували поїздку в резиденцію Миколая
На Львівщині відзначили 125-річчя електрифікації
Туристичного збору надійшло до бюджету області 14,1 млн гривень
ДПС інформує: коли платникам єдиного податку першої та другої груп слід повідомляти податкову про що...