k2FtbBdWr1

Медичних працівників Кам’янеччини привітали з професійним святом

IMG_20190614_110644 - Копія

14 червня у районному народному домі відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Привітати медичних працівників завітали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, заступник голови районної ради Наталія Мудрик та інші запрошені.

«Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо дуже красиве свято — День медичного працівника. На теренах нашого району працює більше п’ятсот медичних працівників, з яких понад сто лікарів та більше двісті працівників середньої ланки. Майже половина з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорії, що свідчить про високий рівень надання медичної допомоги, – звернувся до медиків з вітальним словом Андрій Вашківський. –  Хочу звернутися до вас від імені голови райдержадміністрації Володимира Кирилича з найкращими побажаннями. У цей день бажаю вам здоров’я, витримки, гарних пацієнтів, гарної винагороди, спокійних змін, успіхів і добробуту вашим сім’ям! І нехай для вас клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.»

За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, за розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника чимало медиків отримали грамоти та подяки.

Завершили урочистості святковим концертом, у якому взяли участь колективи художньої самодіяльності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: