k2FtbBdWr1

Медики Львівщини, які працюють на передовій із коронавірусом, отримають надбавку до заробітної плати

_1584687703_613x321.45898234683_3_0_nw

Відповідне розпорядження було підписане 19 березня.

Відтак, на премії лікарям та медичному персоналу з обласного бюджету профінансовано 20 млн грн. Їх отримають медичні працівники чотирьох закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування. Це Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр та Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Гроші на рахунки медиків надійдуть протягом 2-х робочих днів.

Таку ж ініціативу область закликає підтримати і місто Львів, що стосується 8-ої міської клінічної лікарні, яка також прийматиме хворих на коронавірус.

Окрім премій, понад 22 млн грн з обласного бюджету сьогодні скеровано на закупівлю обладнання та засобів захисту для лікарень та медиків.

Нагадаємо, що раніше уже було виділено 7 млн грн з резервного фонду області на матеріально-технічне забезпечення надання медичної допомоги пацієнтам із захворюванням, спричиненим COVID-19 у КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», які уже закуповують.

Також кошти в сумі 7 млн грн субвенції з міського бюджету буде скеровано на проведення протиепідеміологічних заходів реагування на поширення в області випадків з поширенням небезпечної хвороби COVID-19.

Додамо, що з районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад також виділили фінансовий ресурс в сумі 11 млн грн для медичних закладів районного рівня, яків визначені, як опорні, у боротьбі з коронавірусом.

Загалом, станом на сьогодні з обласного та місцевих бюджетів області для запобігання епідемії коронавірусу скеровано 86 305,6 тис. грн.

Львівщина також висловлює подяку усім небайдужим представникам бізнесу, які відгукнулися та долучаються до закупівлі необхідних засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання, які вкрай необхідні медичним установам. На цю потребу лише за попередню добу небайдужі підприємці, бізнесмени, меценати вже скерували 5 млн грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Посол Королівства Бельгія в Україні нагородив державною відзнакою діяча української діаспори Омеляна...
У кожній військовій частині Львівщини урочисто відзначать День Захисника України
В області торік зросла орендна плата за землю
На Львівщині відзначили дні народження трьох Героїв Небесної сотні
В межах робочої групи розглянули методологію розробки Стратегії Львівщини до 2027 року
Мешканців Львівщини запрошують до участі в онлайн конкурсі