k2FtbBdWr1

МЕМОРАНДУМ

perevozchiki-i-lgotniki-feodosii-podpisali-memorandum_perevozchiki-i-lgotniki-feodosii-podpisali-memorandum_1_2013-03-6-10-39-14

про співпрацю і взаємодію між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним осередком Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Львівською обласною організацією роботодавців транспорту, Львівською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України

 

31 травня 2018 року                                                                                          м. Львів

 

Львівська обласна державна адміністрація, в особі голови СИНЮТКИ Олега Михайловича, який діє на підставі Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», в особі голови ВЕЛІЙКИ Івана Богдановича, який діє на підставі Положення, Львівська обласна організація роботодавців транспорту в особі голови правління ШЕНДЮХА Юрія Андрійовича, який діє на підставі Статуту, Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, в особі голови КРИВЕНКА Юрія Анатолійовича, який діє на підставі Статуту, в подальшому разом іменуються «Сторони», а кожна окремо – «Сторона», усвідомлюючи необхідність співпраці та спільних дій для вирішення питань забезпечення стабільних, безпечних і якісних перевезень, та забезпечення права безкоштовного проїзду учасникам бойових дій, які брали участь в АТО (ООС), бійцям-добровольцям АТО, особам з інвалідністю внаслідок війни, які мужньо виконували військовий та громадський обов’язок, захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членам сімей загиблих, особам з інвалідністю по зору 1-ої групи та супроводжуючій особі пасажирським автомобільним транспортом на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, керуючись принципом об’єднання зусиль для досягнення поставленої мети, дійшли спільної згоди та уклали Меморандум про таке:

 

 1. Загальні положення

 

Меморандум є документом, що засвідчує наміри Сторін забезпечити для учасників бойових дій, які брали участь в АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих, осіб з інвалідністю по зору 1-ої групи та супроводжуючій особі безкоштовний проїзд пасажирським автомобільним транспортом на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, при цьому сприяти розвитку галузі автомобільних пасажирських перевезень.

 

 1. Основні напрями співробітництва

 

Суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, забезпечують безкоштовний проїзд в межах Львівської області пільгових категорій громадян, а саме:

 • учасників бойових дій;
 • бійців-добровольців АТО;
 • осіб з інвалідністю внаслідок війни;
 • членів сімей загиблих;
 • особам з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючій особі.

Львівська обласна державна адміністрація, в межах своїх повноважень:

 1. Вишукує можливість виділення коштів для компенсації втрат суб’єктам господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах, від безкоштовного проїзду осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючій особі;
 2. Застосовує комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення організації пасажирських автоперевезень у Львівській області і маршрутної мережі, забезпечує розбудову транспортної інфраструктури, впровадження прозорого механізму визначення на конкурсних засадах перевізників на автобусних маршрутах та забудовників автостанцій, вирішення проблем пільгових і нелегальних перевезень, впровадження сучасних систем управління, обліку та контролю в автотранспортній сфері, забезпечення безпеки перевезень пасажирів.

 

 1. Дія Меморандуму та порядок його розірвання

 

3.1. Цей Меморандум вступає в дію з моменту його підписання.

3.2. Зміни та доповнення до цього Меморандуму можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін, що оформлюється додатковими угодами до нього, які є його невід’ємними частинами.

3.3. Будь-яка зі Сторін у праві розірвати цей Меморандум у будь-який час, за умови письмового інформування іншої Сторони, не пізніше ніж за місяць.

3.4. У разі виникнення спірних питань між Сторонами щодо умов цього Меморандуму або заходів, які впроваджуються у його рамках, Сторони погоджуються докласти всіх можливих зусиль для того, щоб вирішити такі питання шляхом проведення переговорів.

 

 1. Прикінцеві положення

 

4.1. Цей Меморандум не є попереднім договором у розумінні статті 635 Цивільного кодексу України та статті 182 Господарського кодексу України і не покладає на Сторони юридичних обов’язків щодо укладання в майбутньому основного договору.

4.2. Цей Меморандум укладено при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у чотирьох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, – по одному для кожної із Сторін.

 

 1. Підписи сторін

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації

 

 

 

О.М. Синютка ________________

   

Голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»

 

 

І.Б. Велійка _________________

 

 

 

ГГолова правління Львівської обласної організації роботодавців транспорту

 

 

 

Ю.А. Шендюх _______________

   

 

Голова Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України

 

Ю.А. Кривенко _____________

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: