k2FtbBdWr1

Мешканці Львівщини підтримали людей з аутизмом

1

Сьогодні, 3 квітня, у сквері навпроти Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18) відбувся флеш-моб “Рука підтримки людям з аутизмом” за участю дітей з розладами спектру аутизму.
“Хочу вкотре наголосити – ці особливі дітки такі ж повноправні українці, як і ми. Тому ми повинні разом піднімати цю тему та інформувати суспільство про те, що таких дітей не треба боятися, а найкращим методом їх лікування є соціалізація”, – зазначила заступниця голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

Опісля учасники акції запустили в небо блакитні повітряні кульки, також відбулись виступи танцювальних гуртів та мімів.

Організатори зазначають, що акція має на меті донести до громадськості інформацію про розлади спектру аутизму, а також те, що аутизм – не вирок, це всього лише діагноз, своєчасне визначення якого в більшості випадків допомагає вчасно розпочати процеси реабілітації і адаптації.

Зазначимо, сьогодні також відбулась громадська хода на підтримку людей із аутизмом. Окрім того, за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації в межах соціального проекту “Львів у блакитному” в аквапарку “Пляж” відбувся захід “Дитя веселки”. Учасниками акції стали 45 дітей із розладами спектру аутизму, які навчаються у Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. “Довіра”, а також їхні батьки.

Довідково.

2 квітня у світі відзначають День поширення інформації про проблеми аутизму відповідно до резолюції Генасамблеї ООН 2008 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Участь голови РДА у скайп-конференції
Новий механізм призначення субсидій: як отримати відшкодування за енергоощадність
Завдяки пілотній програмі власну справу розпочали ще 5 членів малозабезпечених родин
В області запропонували не обмежувати кількість осіб у складі громадської ради
Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, а й в українській книзі, кіно та мистецтві – П...
«Під час проходження служби військові або забезпечуватимуться службовим житлом, або отримуватимуть к...