k2FtbBdWr1

Мешканців гірських районів Львівщини обслуговуватиме сучасний реанімобіль Корпорації “Електрон”

9

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав від вітчизняного виробника ПАТ “Концерн–Електрон” повнопривідний санітарний автомобіль підвищеної прохідності.

Попередньо ПАТ “Концерн–Електрон” спільно зі Львівською облдержадміністрацією, департаментом охорони здоров’я ОДА та представниками Львівського центру медицини катастроф узгоджували специфікацію санітарного автомобіля, перелік необхідного обладнання та апробовували пілотний взірець. Випробування тривали шість місяців.

Отриманий санітарний транспорт використовуватиметься для надання невідкладної медичної допомоги у важкодоступних гірських районах та сільській місцевості. Автомобіль повністю обладнаний належною апаратурою та усім необхідним для надання медичної допомоги на місці виклику, а також забезпечений медикаментами.

“Актуальність даного автомобіля для української медицини є високою, адже він обладнаний повним приводом та дизельним двигуном, що вкрай необхідно для машин невідкладної медичної допомоги, особливо, у важкодоступних гірських районах. Така машина, безумовно, необхідна не тільки на Львівщині, але й у масштабах цілої України”, – розповів головний лікар області Богдан Чечотка.

Зазначимо, що вартість цієї швидкої становить 950 тисяч гривень. Її випуск організовано на базі Львівського заводу “Електронмаш” ПАТ “Концерн-Електрон”.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство “Концерн-Електрон” – багатогалузева компанія, у склад якої входять 12 підприємств із виробництва наноматеріалів для електроніки, спеціальної техніки, телевізорів та електропобутової техніки, виробів із пластмас, автомобільного обладнання, інструментального оснащення та інших сфер діяльності.

Одним із нових стратегічних напрямків концерну є машинобудування. Для реалізації проектів цього напрямку минулого року було створено машинобудівну корпорацію “Електрон” на базі діючих та нових підприємств концерну. В цьому ж році на виробничих площах Концерну було створено завод “ЕлектронМаш” з виробництва мало вантажних автомобілів багатофункціонального призначення.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ще одинадцять родин загиблих воїнів АТО зі Львівщини зможуть отримати пенсії за особливі заслуги
Олег Синютка нагородив найактивніших соціальних працівників та громадських діячів області
Представили нового керівника аеропорту "Львів"
Голова РДА В. Кирилич провів понеділкову нараду
З 16 по 30 травня на Кам"янеччині проходять Дні вимірювання артеріального тиску у населення
У геріатричному пансіонаті літнім людям влаштували святковий концерт