k2FtbBdWr1

Мешканців Львівщини закликають вакцинуватись від кору

1

Станом на сьогодні, 17 січня, в області на кір захворіли 103 особи, з них 72 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 56 осіб, з них 36 дітей.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Вірус кору передається при розмові, чханні чи кашлі хворої людини на великі відстані. Кір небезпечний своїми ускладненнями – пневмонія і енцефаліт.

За словами фахівців, єдиним дієвим профілактичним засобом є вакцинація. Згідно з Календарем профілактичних щеплень в плановому порядку вакцинують дітей віком 1 рік та 6 років. Захищеною вважається людина, яка отримала 2 дози вакцини проти кору або яка вже перехворіла на кір.

При контакті з хворим на кір з метою профілактики нещепленим особам проводять вакцинацію в термін не пізніше 72 годин з моменту останнього контакту. В подальшому можливе введення лише простого людського імуноглобуліну з метою зниження ризику інфікування.

Львівщина в достатній кількості забезпечена вакциною для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту європейського виробника.

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Аграріям Львівщини презентували проект «Аграрні розписки в Україні»
У Львівській області зріс обсяг промислового виробництва
У Львівські ОДА розглянули стан та перспективи покращення оплати праці в Україні
Молодь Львівщини ознайомилась із системою державного управління Німеччини
На Сколівщині триває ремонт дороги Тухля - Либохора
Голова Львівської ОДА закликає мешканців утриматись від пересування без нагальної потреби цими вихід...