k2FtbBdWr1

Мешканців області запрошують на благодійне сходженні на гору Пікуй

__1556277875_613x295.14814814815_3_0

У неділю, 12 травня, управління туризму та куротів Львівської ОДА запрошує взяти участь у благодійному сходженні на найвищу точку Львівщини – гору Пікуй.

Благодійна акція “Мрія на всіх” відбудеться в межах проекту Veterans go спільно з альпклубом Freetour, On 3 wheels – Фонд здійснення мрій та Управління туризму та курортів Львівської ОДА. Метою заходу є збір коштів для організації походу у гори ветеранів АТО різних груп інвалідності.

Захід організовується в межах діяльності Проекту Veterans go, метою якого є допомога учасникам АТО на візках вести активний спосіб життя, у партнерстві з On3wheels, котрим вдалося організувати 22 сходження для людей з інвалідністю та підкорити різні точки українських Карпат.

Організація даного сходження служить чудовою психологічною реабілітацією для воїнів через допомогу побратиму. Тому зараз до цього проекту приєднуються і учасники АТО, щоб допомогти реалізувати мрії побратимів з обмеженими можливостями.

Учасниками благодійного сходження є ветерани АТО та члени їх сімей, колектив обласної держадміністрації, команда проекту On3wheels та усі охочі.

Вартість участі для учасників АТО й їх сімей та ВПО безкоштовна, для всіх, хто бажає здійснити сходження – благодійний внесок у довільному розмірі.

Для участі у сходженні необхідна попередня реєстрація – https://my.su/7le9v
Зверніть увагу, кількість місць обмежена, встигніть подати заявку на участь до закриття реєстрації.

План заходу:

06:00 – збір учасників. Місце збору – Львівська обласна державна адміністрація (вул. Винниченка, 18). Під’їзд до підніжжя вершини Пікуй с.Гусне, звідки і будемо робити сходження на вершину. Орієнтовний час сходження 2 год. та 2 год. спуск з вершини. Після сходження учасників частуватимуть козацьким кулішем.

Маєте запитання чи пропозиції, просимо звертатись за номером телефону: (032) 261-39-19, Христина Мелекесцева, провідний спеціаліст відділу розвитку туризму та курортів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартувала профілактична кампанія щодо виявлення хворих на ВІЛ/СНІД
Акція «Подорожуй безпечно» – мешканцям області розкажуть про проблему торгівлі людьми
Ремонт об’єктів охорони здоров’я у Кам'янка-Бузькому районі в пріоритеті районної влади
Кожна країна має право на незалежну церкву – Президент в інтерв'ю сербському телеканалу РТС
У Червонограді відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі
Світло, вода та газ: обласний конкурс проєктів завершується