k2FtbBdWr1

Методичне об’єднання музичних керівників ДНЗ

5 (4)

 

Вона є, чарівна та країна,

де у центрі Всесвіту Дитина!

Нещодавно на базі Добротвірського дошкільного навчального закладу №2 «Джерельце» (завідувач Овчаренко Л.Р., вихователь-методист Давидович З.М.) відбулося методичне об’єднання музичних керівників району на тему «Сучасні заняття як засіб розвитку особистості в дошкільному закладі»

Метою методичного об’єднання було підвищити професійну компетентність музичних керівників активізації творчого пошуку та впровадження інноваційних технологій у роботу сучасного дошкільного закладу.

У теоретичній частині методичного об’єднанняметодист дошкільної освіти відділу освіти Магеровська Н.Ф. звернула увагу на педагогічні умови музично-естетичного розвитку дошкільників під час організації роботи з обдарованими дітьми, обговорила з учасниками методоб’єднання питання реалізації завдань музичного виховання та музичного репертуару

Методист дошкільного закладу Давидович З.М. виступила з мультимедійною презентацією «Сучасні підходи до музичної діяльності дітей в ДНЗ: міжнародна виховна система «Self-Esteem»», де висвітлила питання сучасного підходу до виховання дітей з використанням ІКТ.

Практичний блок включав перегляд музичного заняття з дітьми молодшої  групи «Весняний настрій» (музичний керівник Гарасевич Г.Й., вихователь Шелег А.В.), на якому було розкрито шляхи використання системи Карла Орфа у музично-творчому вихованні дітей.

Продовженням семінару був круглий стіл, під час якого музичний керівник Гарасевич Г.Й. поділилася досвідом роботи на тему «Музично-творче виховання дітей на основі системи Карла Орфа» у формі мультимедійної презентації. Педагог представила свої творчі проекти, продемонструвала фрагменти музично-ритмічних рухів, таночків.Демчук О.С. (музичний керівник Кам’янка-Бузького ДНЗ №3) надала рекомендації щодо планування занять та упровадження пісенної й танцювальної творчості дітей за системою Карла Орфа.

Учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні теми методичного об’єднання, а також охоче поділились власним досвідом щодо музично-естетичного розвитку вихованців.

На завершення методист дошкільної освіти відділу освіти Магеровська Н.Ф. наголосила, що перед музичними керівниками дошкільних закладів стоїть головне завдання – розкривати та розвивати природні задатки малюків, сприяти формуванню основ морально-естетичних якостей дітей. Вона акцентувала увагу слухачів методичного заходу на інноваційних методах роботи з розвитку музично-ритмічних здібностей дошкільників та формуванні виконавських навичок.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: