k2FtbBdWr1

Методичні діалоги з проблеми «Впровадження інновацій в практику роботи ДНЗ в рамках впровадження концепції НУШ. Досягнення дошкілля»

1 (2)

Нещодавно на базі Ременівського ДНЗ Кам’янка-Бузького району (директор  О.Пшик, вихователь-методист М.Кокотко) відбулися методичні діалоги з вихователями, вчителями-логопедами, музичними керівниками ДНЗ, НВК,  директором ІРЦ М.Поломаною, вчителем ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ременів І.Янишин з впровадження інноваційних методик та педагогіки співробітництва між ІРЦ, ЗДО та ЗЗСО.

Педагоги обмінялися досвідом роботи, переглянули інсценізацію казки «Колобок» в новітній інтерпретації з використанням елементів су-джок терапії, логоритміки, арт-терапії, різних видів дитячих оркестрів (паперовий, тіла, діатонічні дзвіночки), взяли участь в майстер-класі з виготовлення Великоднього кошика за допомогою техніки  штампування.Методист з дошкільної освіти Н. Магеровська, директор ІРЦ М.Поломана відзначили високий рівень підготовки педагогів Г.Вихопень, Ю.Гуньки, Н.Посіко та дітей, наголосили на важливості співпраці вихователів та вчителів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: