k2FtbBdWr1

Місцевим бюджетам перераховано субвенцію з державного бюджету

1

Днями Львівській області з державного бюджету перераховано субвенцію для проведення розрахунків за надані населенню пільги та субсидії в оплаті за спожиті енергоносії в сумі 80,9 млн гривень.

Це дало можливість забезпечити проведення розрахунків комунальних підприємств за спожиту електричну енергію та в повному обсязі погасити бюджетну заборгованість на 01.10.2017 перед підприємствами, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій  вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) та водопровідно-каналізаційними підприємствами.

Також найближчим часом надійде субвенція з державного бюджету на виплату громадянам частини невикористаної наданої їм субсидії на оплату послуг з газо-/електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті на одне домогосподарство не перевищує вартості   100 м3 природного газу або вартості 150 кВт•год електричної  енергії.

На сьогодні до органів соціального захисту населення звернулось 131 857 отримувачів субсидії, яким передбачається повернути 83,5 млн гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: