k2FtbBdWr1

У Кам’янеччині триває місячник з благоустрою

1

-Із 13 березня і до 13 квітня в районі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а вже 1 квітня 2017 року відбудеться загальнорайонна толока, – наголосив сьогодні під час апаратної наради голова РДА Володимир Кирилич.
Кожен колектив, кожен наш краянин має змогу стати корисним для свого села, селища, міста, долучившись до акції щодо впорядкування прибудинкових територій, узбіч доріг, берегів річок, парків, скверів, тощо. Справжні шанувальники природи, патріоти рідної землі, просто люди, які прагнуть залишити гарний слід на ній, прилучаються до висадки квітів, кущів та дерев… Підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до природи – завдання кожного з нас. А за це земля віддасть нам чистим повітрям, родючістю, красою ошатного довкілля.
-Працівники райдержадміністрації у наступну п’ятницю та суботу активно долучаться до проведення благоустрою у рідному місті, – сказав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський. – А вже перед самими Великодніми святами ми висадимо квіти, традиційно зробимо все, що довкола було гарно, чисто, щоб ми могли радіти святам.

За інформацією відділу  інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, який очолює Ольга Савка, в районі посаджено 26 га нових лісових насаджень, впорядковано 17,5 га парків, скверів, алей, висаджено 125000 дерев в межах лісового фонду, висаджено 8554 кущі, впорядковано 5 кладовищ, очищено від сміття 30,6 км берегів річок, розчищено та впорядковано джерело у селі Руда Сілецька. Відділ щочетверга проводить моніторинг заходів щодо проходження місячника благоустрою.

Хотілось би, щоб кожен зрозумів, що впорядковані вулиці, парки та сквери – це справа не лише комунальних служб району, але й кожного мешканця Кам’янеччини. Адже лише таким чином ми зробимо наш край справді охайним, квітучим, привабливим  та європейським.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: