k2FtbBdWr1

Міжнародна група компаній VimpelCom і Київстар відкрили на Львівщині глобальний сервісний центр

1

У п’ятницю, 16 грудня, у Львові (вул. Шевченка, 111а) урочисто відкрили новий глобальний сервісний центр міжнародної групи компаній VimpelCom і Київстар. Новий підрозділ виконуватиме функції централізованого офісу та обслуговуватиме абонентів в Україні, а також мобільних операторів Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану та Узбекистану. Також це дозволить забезпечити роботою близько 900 мешканців області.

Участь у відкритті взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, засновники, керівники та працівники нового сервісного центру.

“Ми пишаємося тим, що такі великі компанії із сучасним обладнанням обирають саме Львівщину. До нас прийшов глобальний впізнаваний гравець, який використовує сучасні технології, і за яким обов’язково прийдуть інші, – зазначив під час урочистого відкриття центру Олег Синютка. – Тішить, що випускники львівських вишів сьогодні є затребованими на ринку праці і мають можливіть заробляти гідну заробітню плату у комфортних умовах у себе вдома, тут, на Львівщині. Зі свого боку ми обіцяємо забезпечити високваліфікаваних працівників, відсутність корупції та адміністративне сприяння. Натомість очікуємо нових робочих місць та високу заробітну плату”.

Зазначимо, що Глобальний сервісний центр “Київстар” дозволить прискорити ефективність, оптимізувати можливості обробки даних і стандартизувати роботу. Він займатиметься обслуговуванням операцій з фінансів, закупівель і HR-процесів.

Нагадаємо, що із 2009 року компанія “Київстар” входить до глобальної мережі телекомунікаційних послуг “VimpelCom”. За кількістю клієнтів це один із найбільших операторів мобільної мережі у світі. Компанія має 205 мільйонів абонентів у 20 країнах. У 2015 році дохід “VimpelCom” становив близько 9,6 млрд доларів США.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: