k2FtbBdWr1

Міжвідомчий семінар «Формування свідомого і відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики»

IMG_1828 (1)

З 05 по 10 жовтня 2017 року начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Дяківнич взяла участь в міжвідомчому українсько-угорському семінарі «Формування відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики», який  проходив в Угорщині в м. Балатоналмаді.

Семінар відбувся завдяки ініціативі української громадської організації «Відкритий світ молоді» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Угорщини в Україні та проведено за активної участі Міністерства Людських Ресурсів Угорщини.

У освітньому заході взяло участь близько 100 спеціалістів служб у справах дітей, центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, закладів та установ системи освіти, охорони здоров’я, національної поліції, громадських організацій, що забезпечують роботу з дітьми і сім’ями з питань відповідального батьківства у різних регіонах України.

Головним завданням семінару стало підвищення суспільної значимості питань формування у молодіпозитивного ставлення до сімейних цінностей, створення сім’ї та відповідального батьківства, а також створення умов для обміну досвідом з цих питань між спеціалістами на міжнародному рівні.

Координатор проекту, полковник міліції у відставці Уляна Котлярова, відкрила захід, представила учасників та ознайомила з метою заходу.

У ході відкриття та першого дня семінару із привітаннями української делегації та доповідями-презентаціями виступили угорські колеги.

ТюндеФюрес, директор департаменту з питань сімейної та жіночої політики Міністерства Людських Ресурсів Угорщини представила концептуальні засади сімейної політики в Угорщині, а також тенденції ставлення угорської молоді до сім’ї і батьківства в умовах сучасного розвитку.

Ласло Лінчмайер, начальник Управління поліції міста Балатоналмаді, підполковник поліції і Каталін Петер, заступник начальника департаменту попередження злочинності Штабу поліції округу Веспрем, підполковник поліції презентували систему роботи із запобігання злочинності, зокрема дитячої, а також роль поліції у захисті сім’ї та молоді.

Кінга Йо, віце-президент з міжнародних справ угорської національної громадської організації багатодітних сімей і Анна Бенедeк, президент представництва угорської національної громадської організації багатодітних сімей в місті Балатоналмаді представили систему роботи з багатодітними сім’ями в Угорщині, а також їх підтримку на рівні держави.

Олександра Грицевич, головний спеціаліст Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України представила досягнення у реалізації сімейної політики в Україні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: