k2FtbBdWr1

Молодь Львівщини відзначить День захисника України військово-партіотичними змаганнями

1

Упродовж 9-11 жовтня у Львові, у парку на Погулянці триватиме військово-патріотична гра “Легенда УПА”. Цей захід приурочено до Дня захисника України. Організатори молодіжного заходу прагнуть показати, що таке патріотичний дух, продемонструвати ази військової справи, познайомити між собою однодумців, які прагнуть працювати в громадському молодіжному середовищі. Про це повідомив начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Ковальський.

“У грі візьмуть участь понад 200 старшокласників зі всієї Львівської області, – зазначив Андрій Ковальський. – Кожен район представлятиме команда-рій з 10-12 осіб. Кожен рій отримає назву на честь визначних діячів та представників ОУН та УПА. Команди змагатимуться в тур-змазі, на вело- та альп-етапах, на катамаранах, а також у брейн-ринзі з історії України, творчих випробуваннях. Гра надасть можливість здобути знання з орієнтування на місцевості, веденні тактичних дій, покращить знання з історії України, проявити креативність та акторські здібності”.

За словами організаторів, найцікавішою ж повинна стати теренова гра з елементами квесту, приурочена, звісно ж, таємничій легенді.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові показали документальний фільм про "кіборгів" - захисників донецького аеропорту
У вересні Львівщина отримала з держбюджету кошти для підготовки та проведення місцевих виборів
Діти Героїв Небесної Сотні та учасників АТО повернулися з відпочинку
Мешканців Львівщини запрошують на традиційне сходження на вершину українських Карпат
Відома сума разової грошової допомоги для ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань
Засідала опікунська рада з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклуван...