k2FtbBdWr1

Молодь Львівщини вперше в Україні моделюватиме роботу ООН

1

Із нагоди 70-річчя входження України до складу Організації Об’єднаних Націй у Львові протягом 1-3 травня триватиме Всеукраїнська молодіжна освітньо-рольова гра “Львівська модель ООН”.

У заході братиме участь приблизно 100 учасників – учні старших класів, студенти, аспіранти та випускники вищих навчальних закладів.

Моделювання роботи ООН проводять понад 50 років у різних країнах. Це дає можливість молоді зі всього світу брати участь у глобальних проектах і перемовинах шляхом імітацій конференцій Організації Об’єднаних Націй. Сотні моделей ООН щорічно відбуваються у всьому світі. У 2009 року у Женеві вперше проведено і Глобальну Модель ООН.

Суть освітньо-рольової гри полягає в імітуванні засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають у ролі дипломатів і відтворюють роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Представляючи різні країни, учасники обговорюють поточні питання із порядку денного ООН. Таким чином, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та мають можливість дискутувати про шляхи їх вирішення у рамках повноважень ООН.

У “Львівській моделі ООН” імітуватимуть діяльність трьох комітетів: Ради Безпеки ООН, Ради ООН з прав людини, Економічної та Соціальної Ради.

Заняття та лекції відбуватимуться в аудиторіях Українського Католицького Університету (вул. Козельницька, 2-а, м. Львів).

Захід за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та представництва Організації Об`єднаних Націй в Україні.

Безпосередніми організаторами виступають ГО “Інститут суспільних ініціатив”, Український католицький університет та ЛОО Спілки Української Молоді в Україні.

Із програмою освітньо-рольової гри “Львівська модель ООН” можна ознайомитися ТУТ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: